Aeroterma cu gaz Powermat PM-NAG-65GLN
| Cod produs | 093086 |
| Disponibilitate | Nu este în stock |
| Categorie | Aeroterme cu gaz |
| Producător | Powermat |
| Livrare | Chisinau(Free) |
4 790 MDL
Producator: Powermat
Putere: 65.000 W
Putere ventilator: 70 W
Alimentare: 230 V / 50 Hz
Debit aer: 1520 m³/h
Presiune de lucru gaz: 1,5 bar