Aeroterma cu gaz Powermat PM-NAG-15GN
| Cod produs | 092301 |
| Disponibilitate | Nu este în stock |
| Categorie | Aeroterme cu gaz |
| Producător | Powermat |
| Livrare | Chisinau(Free) |
2 299 MDL
Producator: Powermat
Putere: 15.000 W
Alimentare: 230 V / 50 Hz
Debit aer: 380 m³/h
Presiune de lucru gaz: 0,7 bar